Usługodawcy:

 

L.p. Nazwa Siedziba Data zgłoszenia Data zawarcia umowy Zakres
1. Transprojekt Gdański Spółka z o.o. ul. Zabytkowa 2
80-253 Gdańsk
20-08-2018 23-08-2018 Prace projektowe w ramach Dokumentacji Przedprojektowej - koncepcja
2. Transprojekt Gdański Spółka z o.o. ul. Zabytkowa 2
80-253 Gdańsk
07-12-2018 30-11-2018 Kompleksowe sporządzenie pełnej dokumentacji projektowej, w tymi
dokumentacji wykonawczej i wszystkich dokumentów projektowych
wymaganych dla realizacji Inwestycji wraz z uzyskaniem wszelkich
niezbędnych uzgodnień, zgód, konsultacji, decyzji i zezwoleń
oraz świadczenie nadzoru autorskiego.
3. PERI Polska Sp. z o.o. ul. Stołeczna 62
05-860 Płochocin
09-07-2019 08-07-2019 Dzierżawa szalunków
4. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "DIKAR" Dariusz Kruszyński ul. Bursztynowa 2
84-352 Wicko
10-07-2019 10-07-2019 Usługi saperskie
5. Ka-Ro Sp. z o.o. ul. Myśliborska 98E, lok. 149
03-185 Warszawa
10-07-2019 10-07-2019 Obsługa geodezyjna
6. Mentor Consulting Sp. z o.o. Środowiskowa sp. k. ul. Szosa Chełmińska 177-181
87-100 Toruń
01-08-2019 26-07-2019 Nadzór przyrodniczy. Tymczasowe płotki herpetologiczne.
7. PKP Cargo S.A. ul. Grójecka 17
02-021 Warszawa
20-09-2019 17-09-2019 Usługi kolejowe przewozu towarów
8. EMO Sp. z o.o. Hryniewicze 62A
15-378 Juchnowiec Kościelny
08-10-2019 07-10-2019 Wycinka drzew i krzewów
9. Firma Handlowo-Usługowa Patryk Wyżlic  Frednowy 27, 14-200 Iława 2019-10-18 2019-10-15 wynajem maszyny Fastrack HDS 4,5 t z obsługą operatora
10. PHU Krzysztof Wasilewski  ul. Zielona 3, 16-420 Raczki 2019-10-23 2019-10-23 wynajem beczki do wody, szczotki na ciągniku i koparko-ładowarki wraz z obsługą operatorów
11. Poltrans, Radosław Dąbrowski ul. Ełcka 5, 19-404 Cimochy 2019-10-23 2019-10-21 wynajem ciągnika ze szczotką oraz 2 ciągników z beczkami wraz z obsługą operatorów
12. INVEST BLOCK Sp. z o. o. Rynek Zygmunta Augusta 27/3,
16-300 Augustów
2019-10-31 2019-10-29 wynajem koparki wraz z obsługą i nadzorem do wykonania przepustów drogowych i melioracyjnych
13. Security Service Sp. z o.o. 80-855 Gdańsk, 
ul. Wały Piastowskie 1
2019-12-18 2019-12-16 świadczenie usług ochrony na terenie budowy
14. Usługi Ogólnobudowlane, Anna Łukowska  Bargłów Dworny 102, 
16-320 Bargłów Kościelny 
2019-12-19 2019-12-19 wynajem sprzętu budowlanego
15. AJBUD s.c. Anna Wasilewska Janusz Wasilewski  16-400 Suwałki, 
ul. Witosa 17 lok. 53
2019-12-20 2019-12-17 wynajem sprzętu budowlanego wraz z obsługą
16. Usługi Transportowe, Kamil Boguszewski  16-400 Suwałki, 
ul. Franciszkańska 5/31
08-01-2020 08-01-2020 wynajem samochodu 4-osiowego wraz z obsługą operatora
17. Usługi Transportowe, Krzysztof Iwanowski 19-400 Olecko, 
ul. Środkowa 5A/13
28-01-2020 28-01-2020 wynajem samochodu 4-osiowego i koparki kołowej wraz z obsługą operatorów
18. Firma Transportowo-Usługowa, Tomasz Wasiulewski  16-400 Suwałki, 
ul. Franciszkańska 8A/40
31-01-2020 31-01-2020 wynajem sprzętu (koparka kołowa, spycharka, samochód 4-osiowy) wraz z obsługą operatorów
19. PHU MARKOSS, Mariusz Kossakowski 16-304 Nowinka, 
Pijawne Ruskie 26
31-01-2020 29-01-2020 wynajem sprzętu (koparko-ładowarka, równiarka, ładowarka teleskopowa, koparka kołowa, samochód 4-osiowy) wraz z obsługą operatorów
20. IMKOP Sp. z o.o. Ciecholewy 22, 89-607 Konarzyny  2020-02-03 2020-01-29 wywóz karpin
21. Poltrans, Radosław Dąbrowski ul. Ełcka 5, 19-404 Cimochy 2020-02-05 2020-02-03 wynajem ciągnika ze szczotką oraz 2 ciągników z beczkami wraz z obsługą operatorów
22. Usługi Transportowe, Krzysztof Iwanowski 19-400 Olecko, 
ul. Środkowa 5A/13
2020-02-10 2020-02-07 wynajem samochodu 4-osiowego i koparki kołowej wraz z obsługą operatorów
23. PANBUD, Przemysław Panasiuk 12-130 Pasym, 
Krzywonoga 4
2020-02-18 2020-02-14 prace drobne na obiektach mostowych
24. PHU Krzysztof Wasilewski ul. Zielona 3, 16-420 Raczki 2020-02-24 2020-02-25 kierowanie ruchem, wynajem busa na dowóz pracowników
25. P.U.H. MARWEL, Dariusz Marchewka 02-495 Warszawa, 
ul. Apartamentowa 15/23
2020-02-24 2020-02-25 prace drobne
26. MASZTRANS, Beata Zubrzycka 16-402 Suwałki, 
Lipniak 29
2020-03-03 2020-02-27 wynajem samochodu 4-osiowego i koparki gąsienicowej wraz z obsługą operatorów
27. Firma Handlowo-Usługowa, Patryk Wyżlic Frednowy 27, 14-200 Iława 2020-03-04 2020-02-27 wynajem sprzętu budowlanego (ciągnik z HDS) z obsługą operatora
28. Usługi Transportowe Roboty Ziemne, Jacek Muczyński 16-402 Suwałki, 
Płociczno Osiedle 155
2020-03-13 2020-03-11 wynajem sprzętu budowlanego wraz z obsługą, prace drobne
29. El-Tel, Zdzisław Cichanowicz 16-400 Suwałki, 
ul. Kasztanowa 9/54
2020-03-18 2020-03-18 drobne prace elektryczne na budowie
30. Rafał Cichowski, Transport Drogowy Towarów 07-200 Wyszków, 
ul. Bolesława Prusa 29
2020-03-19 2020-03-19 transport materiałów sypkich
31. PHU SŁAW-SZYP, Sławomir Szyperek 16-304 Nowinka, 
Nowinka 56
2020-03-23 2020-03-19 transport materiałów sypkich
32. WOWIX Sp. z o.o. Sp. k. Roman Janczak 62-814 Blizanów, 
Zagorzyn 74
2020-03-23 2020-03-20 transport materiałów sypkich
33. Usługi Remontowo-Budowlane i Transportowe, Teodor Stańczuk  07-322 Godlewo-Mierniki, 
Godlewo-Mierniki 19
2020-03-25 2020-03-23 transport materiałów sypkich
34. Barako Emil, Transport 16-402 Suwałki, 
Lipniak 7
2020-03-25 2020-03-19 transport materiałów sypkich
35. Poltrans, Radosław Dąbrowski 19-404 Cimochy, 
ul. Ełcka 5
2020-04-03 2020-04-01 wynajem ciągnika ze szczotką wraz z obsługą operatorską
36. Herkules S.A. 03-236 Warszawa, 
Annopol 5
2020-04-03 2020-03-30 wynajem żurawia wraz z obsługą operatorską
37. Przedsiębiorstwo KOWANDA, Dominik Kowanda 11-100 Lidzbark Warmiński, 
Żytowo 5
2020-04-07 2020-04-03 transport materiałów sypkich
38. Roboty Ziemne, Bogusław Żukowski 16-400 Suwałki, 
Utrata 2E
2020-04-07 2020-04-03 transport materiałów sypkich
39. Dar-Auto, Dariusz Drażba 16-400 Suwałki, 
ul. Przemyska 3
2020-04-08 2020-04-06 transport materiałów sypkich
40. TRANSKOP, Grzegorz Ćmielarz  01-932 Warszawa, 
 ul. Estrady 74
2020-04-17 2020-04-14 transport materiałów sypkich
41. Usługi Transportowe, Krzysztof Iwanowski 19-400 Olecko, 
ul. Środkowa 5A/13
2020-04-21 2020-04-17 wynajem samochodu 4-osiowego i koparki kołowej wraz z obsługą operatorów
42. Michał Fejfer 16-506 Giby, 
Kukle 27A
2020-04-23 2020-04-21 transport materiałów sypkich oraz wynajem samochodu 4-osiowego i koparki kołowej wraz z obsługą operatorów
43. Usługi Sprzętowe, Józef Łukowski 16-320 Bargłów Kościelny, 
Bargłów Dworny 102
2020-04-24 2020-04-22 wynajem sprzętu budowlanego wraz z obsługą
44. Usługi Transportowe, Kamil Boguszewski 16-400 Suwałki, 
ul. Franciszkańska 5/31
2020-04-27 2020-04-22 transport materiałów sypkich
45. OLAN Południe Sp. z o.o.  33-200 Dąbrowa Tarnowska, 
ul. Szkolna 6
2020-04-27 2020-04-27 skropienie wartsw kruszywa emulsją, skropienie podbudowy bitumicznej emulsją
46. Barako Emil, Transport 16-402 Suwałki, 
Lipniak 7
2020-04-28 2020-04-28 wynajem samochodu 4-osiowego wraz z obsługą operatorską
47. AMBET, Mateusz Gadomski 10-693 Olsztyn, 
ul. Herdera 1 b
2020-04-30 2020-04-29 prace drobne
48. Wiśniewski Żelbety Sp. z o. o. 42-217 Częstochowa, 
ul. Waszyngtona 42 lok.10
2020-04-30 2020-04-30 prace drobne
49. RENBUD, Grzegorz Renis 05-480 Karczew, 
Glinki 22A
2020-05-06 2020-05-05 transport materiałów sypkich
50. Usługi Transportowe, Marcin Jurewicz 16-400 Suwałki, 
ul. Papieża Jana Pawła II 8A/11
2020-05-07 2020-05-06 transport materiałów sypkich
51. VENITO, Sylwester Dziekoński 16-423 Bakałarzewo, 
Płociczno 29
2020-05-07 2020-05-07 wynajem ciągników wraz z obsługą operatorów
52. MASTER Usługi Transportowe Roboty Ziemne, Mirosław Stankiewicz 16-411 Szypliszki, 
Andrzejewo 11
2020-05-08 2020-05-08 transport materiałów sypkich
53. Transport Ciężarowy Roboty Ziemne, Waldemar Olsztyn 16-400 Suwałki, 
ul. Lityńskiego 10A/40
2020-05-12 2020-05-11 transport materiałów sypkich
54. TRANAR, Andrzej Naruszewicz 16-420 Raczki, 
Małe Raczki 4
2020-05-14 2020-05-11 wynajem ciągnika z beczką; zakup i dostawa gruzu betonowego 0,63
55. MTRANS, Krzysztof Bernatowicz 16-503 Krasnopol, 
Skustele 11
2020-05-14 2020-05-12 transport materiałów sypkich
56. Poltrans, Radosław Dąbrowski 19-404 Wieliczki, 
Cimochy, ul. Ełcka 5
2020-05-14 2020-05-13 wynajem 2 ciągników ze szczotkami wraz z obsługą operatorską
57. UBPK, Piotr Konopka 18-420 Jedwabne, 
ul. Przestrzelska 37
2020-05-15 2020-05-14 prace drobne
58. Przesiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosław Dębowski 19-400 Olecko, 
ul. Norwida 8
2020-05-18 2020-05-15 transport materiałów sypkich, wynajem samochodu 4-osiowego wraz z obsługą operatorską i paliwem
59. Roboty Ziemne, Bogusław Żukowski 16-400 Suwałki, 
Utrata 2E
2020-05-18 2020-05-12 wynajem koparko ładowarki wraz z operatorem i paliwem
60. CONTSPOL LCCG Sp. z o.o. Sp. k. 20-023 Lublin, 
ul.  Chopina 41/2
2020-05-19 2020-05-18 transport materiałów sypkich
61. Usługi Transportowe, Jarosław Adam Jurewicz 16-400 Suwałki, 
ul. Alfreda Kowalskiego 6A/1
2020-05-19 2020-05-19 transport materiałów sypkich
62. STOK-POL Sp. z o.o. 02-001 Warszawa, 
Aleje Jerozolimskie 85/21
2020-05-20 2020-05-19 transport materiałów sypkich
63. ADTRUCK Usługi Transportowe, Adam Szyperek 16-304 Nowinka,
Nowinka 56
2020-05-20 2020-05-18 transport materiałów sypkich
64. Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego 02-673 Warszawa,
ul. Racjonalizacji 6/8
2020-05-26 2020-05-21 wykonywanie badań
65. Tadex-Pol Park Technologiczny 33-332 Florynka,
Binczarowa 142
2020-05-29 2020-05-27 prace drobne
66. PHU Pamela Machuta  89-607 Konarzyny, 
Ciecholewy 22C
2020-06-02 2020-05-29 hałdowanie, załadunek i transport materiałów samochodami 4-osiowymi
67. TRANSKOP, Grzegorz Ćmielarz  01-932 Warszawa, 
 ul. Estrady 74
2020-06-02 2020-05-28 wynajem samochodu 4-osiowego
68. ANKAR, Rafał Wojciechowski 62-230 Witkowo, 
Malenin 5
2020-06-08 2020-05-29 transport materiałów sypkich
69. Usługi Transportowe, Krzysztof Iwanowski 19-400 Olecko, 
ul. Środkowa 5A/13
2020-06-10 2020-06-10 transport materiałów sypkich
70. WOWIX Sp. z o.o. Sp. k. 62-814 Blizanów, 
 Zagorzyn 74
2020-06-10 2020-06-10 transport materiałów sypkich
71. PHU SŁAW-SZYP, Sławomir Szyperek 16-304 Nowinka, 
Nowinka 56
2020-06-15 2020-06-10 transport materiałów sypkich
72. ADMAR, Adam Adamowicz  08-400 Garwolin,
Miętne, ul. Garwolińska 64
2020-06-19 2020-06-17 transport materiałów sypkich
73. FHU "ADEX" Otylia Panasiuk 12-130 Pasym, 
Krzywonoga 4 
2020-06-19 2020-06-17 prace drobne, kierowanie ruchem, wynajem busa
74. WAG POL Łęczyca, Przemysław Żmudowski 99-100 Łęczyca, 
Plac Kościuszki 26
2020-06-19 2020-06-18 najem 3 wag samochodowych
75. Przedsiębiorstwo KOWANDA, Dominik Kowanda 11-100 Lidzbark Warmiński, 
 Żytowo 5
2020-06-24 2020-06-19 transport materiałów sypkich
76. Michał Fejfer 16-506 Giby, 
Kukle 27A
2020-06-29 2020-06-25 transport materiałów sypkich
77. Michał Fejfer 16-506 Giby, 
Kukle 27A
2020-06-29 2020-06-25 wynajem koparki kołowej i samochodu 4-osiowegowraz z obsługą operatorów
78. Transport Ciężarowy, Jan Bobier 16-300 Augustów, 
Glinki 13
2020-06-29 2020-06-22 transport materiałów sypkich
79. P.U.H. MARWEL, Dariusz Marchewka 02-495 Warszawa, 
ul. Apartamentowa 15/23
2020-06-29 2020-06-26 prace drobne
80. ATUT RENTAL Sp. o.o., Oddział Białystok 16-070 Porosły, 
ul. Wierzbowa 48
2020-06-29 2020-06-25 wynajem sprzętu drobnego
81. STOK-POL Sp. z o.o. 02-001 Warszawa, 
Aleje Jerozolimskie 85/21
2020-06-30 2020-06-26 transport materiałów sypkich

 

Dalsi Usługodawcy:

 

L.p. Podwykonawca Dalszy Podwykonawca Siedziba Data zgłoszenia Data zawarcia umowy Zakres
1. Transprojekt Gdański Spółka z o.o.
ul. Zabytkowa 2
80-253 Gdańsk
Firma Geodezyjno-Kartograficzna
"Radian" J. i J. Osińscy s.c.
ul. Dąbrowskiego 28 lok. 4,
15-872 Białystok
11-12-2018 05-12-2018 Wykonanie:
- mapy do celów projektowych,
- dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej związanej
z nabywaniem nieruchomości - podziały nieruchomości,
- opisów stanu nieruchomości wg PFU,
- stabilizacji granic pasa drogowego.
2. Transprojekt Gdański Spółka z o.o.
ul. Zabytkowa 2
80-253 Gdańsk
UNI-GEO Piotr Rant ul. Zatorowa 7
19-500 Gołdap
18-12-2018 12-12-2018 Wykonanie:
- badań podłoża gruntowego, gruntów i wody,
- opinii geotechnicznej,
- dokumentacji badań podłoża gruntowego.
3. Transprojekt Gdański Spółka z o.o.
ul. Zabytkowa 2
80-253 Gdańsk
Elektromontaż Poznań S.A. ul. Wieruszowska 12/16,
60-166 Poznań
21-12-2018 19-12-2018 Opracowanie dokumentacji projektowej
Systemu Zarządzania Ruchem
4. Transprojekt Gdański Spółka z o.o.
ul. Zabytkowa 2
80-253 Gdańsk
Biuro Projektów Wodnych Melioracji i Inzynierii Środowiska „Biprowodmel” Sp. z o.o. ul. Dąbrowskiego 138,
60-577 Poznań
13-02-2019 11-02-2019 Opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie branży melioracyjnej.
5. TRZUSKAWICA S.A.
Sitkówka 24
26-052 Nowiny
PHU AK Trans, Artur Kuras 89-210 Łabiszyn, 
ul. Rynarzewska 18
2019-12-18 2019-12-17 przewóz wapna palonego na zlecenie dostawcy TRZUSKAWICA S.A.
6. TRZUSKAWICA S.A.
Sitkówka 24
26-052 Nowiny
SOBOŃ Sp. z o.o. sp. k. 26-070 Łopuszno, 
ul. Zakładowa 11
2019-12-18 2019-12-17 przewóz wapna palonego na zlecenie dostawcy TRZUSKAWICA S.A.
7. TRZUSKAWICA S.A.
Sitkówka 24
26-052 Nowiny
URAN PLUS Sp. z o.o. 88-190 Barcin, 
ul. Żnińska 38
2019-12-18 2019-12-17 przewóz wapna palonego na zlecenie dostawcy TRZUSKAWICA S.A.
8.

WIBRO Marek Gliński
Poddubówek 33,
16-402 Suwałki

Kop-Trans, Jan Chrostowski 18-420 Jedwabne 
Biodry 14
31-01-2019 27-01-2019 wynajem sprzętu budowlanego wraz z obsługą
9. TRZUSKAWICA S.A.
Sitkówka 24
26-052 Nowiny
Firma Handlowo-Usługowa, Tomasz Stochmal 26-026 Morawica, 
Bilcza, ul. Żeromskiego 40
2020-04-01 2020-03-27 przewóz wapna palonego na zlecenie dostawcy TRZUSKAWICA S.A.
10. TRZUSKAWICA S.A.
Sitkówka 24
26-052 Nowiny
RUTA Sp. J. 05-300 Mińsk Mazowiecki, 
ul. Sosnkowskiego 81
2020-04-01 2020-03-27 przewóz wapna palonego na zlecenie dostawcy TRZUSKAWICA S.A.
11. HAMER Polska Sp. z o.o. Sp. k.
al. Ignacego Daszyńskiego 22,
31-534 Kraków
PILETEST Sp. z o.o. 43-502 Czechowice-Dziedzice, 
ul. Ligocka 36C
2020-04-15 2020-04-14 wykonanie próbnych obciążeń statycznych i dynamicznych pali mostowych oraz badań ciągłości wraz z opracowaniem projektu i wyników badań