Komunikat o błędzie

  • Warning: include_once(/home/mggp/domains/olsztyn3.mggp.pro-linuxpl.com/public_html/themes/engines/phptemplate/phptemplate.engine) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory w _drupal_theme_initialize() (linia 209 z /home/mggp/domains/olsztyn3.mggp.pro-linuxpl.com/public_html/includes/theme.inc).
  • Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home/mggp/domains/olsztyn3.mggp.pro-linuxpl.com/public_html/themes/engines/phptemplate/phptemplate.engine' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php') w _drupal_theme_initialize() (linia 209 z /home/mggp/domains/olsztyn3.mggp.pro-linuxpl.com/public_html/includes/theme.inc).

Wystawienie Świadectwa Przejęcia

W dniu 26.05.2021 r. Inżynier Kontraktu w wyniku zakończenia prac komisji odbiorowej, na podstawie Subklauzuli 10.1 Warunków Kontraktu wystawił końcowe Świadectwo Przejęcia. W związku z powyższym roboty budowlane uważa się za zakończone, a Inwestycja wkroczyła w etap zgłaszania i usuwania wad i usterek.